celelalte cuvinte

PDL

Pagina 4 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: PDL

Mesaj Scris de Wolf la data de Lun 25 Iun 2012, 17:50

Mda, tanatalica mai sunt! Eu nu ma uitam decit la titlu, mai spre dreapta nu priveam! Eram obisnuit cu alte forumuri, la care paginile sunt imediat dupa titlu!
Multamiri!!!!!
Wolf

Data de inscriere : 09/01/2011
Localizare : Sebes -Alba

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Lun 25 Iun 2012, 18:24

wolf a scris:Mda, tanatalica mai sunt! Eu nu ma uitam decit la titlu, mai spre dreapta nu priveam! Eram obisnuit cu alte forumuri, la care paginile sunt imediat dupa titlu!
Multamiri!!!!!

Pot sa stiu de unde ai luat chestia aia simpatica de la avatar:)?
Diana

Data de inscriere : 15/05/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de FRANZ la data de Lun 25 Iun 2012, 21:55

wolf a scris:P.S. Nu se pate face ceva ca un subiect sa se deschida la ultima pagina, nu la prima, ca acum??? Zau, este enervant sa tot faci atitea manevre pina ajungi la discutia curenta!
Te-ai abonat la subiect ? In josul paginii, in dreapta, sub contoarul cu numarul paginilor este scris "Urmareste raspunsurile la acest subiect". Apasa pe el si de cate ori primesti in mail un mesaj ca s-a mai postat ceva la subiectul la care te-ai abonat, te va duce direct la ultimul mesaj pe care inca nu ai apucat sa-l vezi / citesti.
Cred ca asta e buba. Altceva nu-mi explic.
FRANZ

Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 56
Localizare : pe carari de munte

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Mar 26 Iun 2012, 10:26

Am gasit-o pe net, din pacate nu mai stiu adresa...Daca iti place, da clic cooy pe ea si o poti salva in calculatorul tau.
Franz, merci, treaba s-a lamurit: neatentia mea.
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Mar 26 Iun 2012, 10:39

[quote="wolf"]
Am gasit-o pe net, din pacate nu mai stiu adresa...Daca iti place, da clic cooy pe ea si o poti salva in calculatorul tau.
Franz, merci, treaba s-a lamurit: neatentia mea.[/quot]
Multumesc frumos am sa o rog pe fata mea sa vad daca reusim multzam
Diana

Sus In jos

Mesaj Scris de ABBA la data de Mar 26 Iun 2012, 11:08

Admin

Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 58
Localizare : pe val

Sus In jos

Mesaj Scris de ABBA la data de Mar 26 Iun 2012, 11:09

E simplu, Diana! Uite, a mers cu save image as si apoi copy din calculator de unde l-ai salvat.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Mar 26 Iun 2012, 11:30

ABBA a scris:E simplu, Diana! Uite, a mers cu save image as si apoi copy din calculator de unde l-ai salvat.
Nu stiu o astept pe Roxi mi-e frica sa nu stric ceva flower
Diana

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Mar 26 Iun 2012, 11:32

Am reusit multumesc frumos floare2 multzam
Diana

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Mier 27 Iun 2012, 23:09

Vant din pupa, capitane!

Diana

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Lun 16 Iul 2012, 12:19

SA SIMTA SI EL NIMICNICIA VIETII

Prevederile LEGII nr. 406 din 10 iulie 2001 privind acordarea unor drepturi persoanelor care au avut calitatea de sef al statului roman se aplica persoanelor care au avut calitatea de şef al statului roman.
Persoana care exercita funcţia de şef al statului roman beneficiazã de prevederile acestei legi de la data încetãrii mandatului (folosinta gratuita a unei locuinte de protocol, o indemnizatie lunara, paza si protectie, folosinta gratuita a unui autoturism) .
Nu beneficiazã de prevederile prezentei legi persoana cãreia i-a încetat calitatea de şef al statului roman ca urmare a sãvârşirii unei infracţiuni pentru care a fost condamnata definitiv sau ca urmare a demiterii din funcţie prin referendum.

Dragii mei, haideti sa il ajutam pe Traian sa simta ceea ce am simtit noi cand ne- a taiat pensia!

LEGEA nr. 406 din 10 iulie 2001
privind acordarea unor drepturi persoanelor care au avut calitatea de sef al statului roman

-------------------------------------------------------------------------

Parlamentul României adopta prezenta lege.

ART. 1
(1) Prevederile prezentei legi se aplica persoanelor care au avut calitatea de şef al statului roman.
(2) Persoana care exercita funcţia de şef al statului roman beneficiazã de prevederile prezentei legi de la data încetãrii mandatului.
(3) Nu beneficiazã de prevederile prezentei legi persoana cãreia i-a încetat calitatea de şef al statului roman ca urmare a sãvârşirii unei infracţiuni pentru care a fost condamnata definitiv sau ca urmare a demiterii din funcţie prin referendum.
ART. 2
Persoanele care au avut calitatea de şef al statului roman beneficiazã pe durata vieţii de urmãtoarele drepturi:
a) folosinta gratuita a unei locuinţe de protocol, cu destinaţia de resedinta, care cuprinde şi un spaţiu cu destinaţia de cabinet de lucru, încadrat cu un post de consilier şi un post de secretar;
b) o indemnizaţie lunarã în cuantum egal cu 75% din indemnizaţia acordatã Preşedintelui României în exerciţiu;
c) paza şi protecţie, precum şi folosinta gratuita a unui autoturism, asigurate permanent de Serviciul de Protecţie şi Paza, potrivit reglementãrilor în vigoare.
ART. 3
(1) Drepturile prevãzute la art. 2 lit. b) se acorda şi în cazul în care persoana indreptatita beneficiazã şi de alte drepturi salariale ori venituri realizate din activitãţi profesionale, în condiţiile legii, sau cu titlu de pensie.
(2) Modalitãţile concrete privind exercitarea drepturilor prevãzute la art. 2 lit. a) şi c) se stabilesc prin hotãrâre a Guvernului.
ART. 4
(1) Persoanele beneficiare de prevederile prezentei legi îşi pierd drepturile acordate în cazul sãvârşirii unei infracţiuni, de la data rãmânerii definitive a hotãrârii de condamnare la o pedeapsa privativã de libertate.
(2) Locuinta de protocol acordatã potrivit art. 2 lit. a) nu poate fi resedinta pe care titularul a avut-o ca Preşedinte al României în funcţie.
(3) Membrii de familie ai titularului beneficiazã de dreptul de folosinta gratuita, potrivit art. 2 lit. a), numai pe durata vieţii titularului şi vor elibera locuinta în termen de 60 de zile.
ART. 5
Cheltuielile necesare în vederea aplicãrii prevederilor prezentei legi se suporta de ordonatorii principali de credite, dupã caz, iar sumele cu aceasta destinaţie sunt alocate anual prin legea bugetului de stat, potrivit instrucţiunilor emise în acest scop de Ministerul Finanţelor Publice.

Aceasta lege a fost adoptatã de Camera Deputaţilor în şedinţa din 21 iunie 2001, cu respectarea prevederilor art. 74 alin. (2) din Constituţia României.

PREŞEDINTELE CAMEREI DEPUTAŢILOR
VALER DORNEANU

Aceasta lege a fost adoptatã de Senat în şedinţa din 25 iunie 2001, cu respectarea prevederilor art. 74 alin. (2) din Constituţia României.

PREŞEDINTELE SENATULUI
NICOLAE VACAROIU
Diana

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Lun 16 Iul 2012, 18:08

Diana, imi permit sa citez o discutie de pe un site ce nu are nici o legatura cu politica, e doar o discutie la bere.
Daca doriti istorisiri despre acutala doamna Antonescu fosta Valean,sau despre cum se cumpara un combinat odata si se vinde de 3 ori sau alte episoade despre politica calaraseana si nu numai din ultimii 12 ani..va stau la dispozitie cu relatari foarte interesante si pline de invataturi despre cum se manipuleaza poporul cu televizorul.Inchideti televizorul,folositit doar propriuile trairi atunci cand faceti o alegere (un vot) .Vreti informatii,intrati pe agentiile de stiri unde informatiia nu e "explicata" de moderatori,nu mai puneti botul ca ce vi se da pe T.V ca o sa ajungeti la un momendat sa credeti ca sunteti miliardari in euro si nu intelegeti de ce traiti la etajul 4 ,fara aer conditionat,la 39 grade ,cu parintii..
Inca ceva, in nici o saptamina de interimat prezidential, Crin Antonescu incalaca pentru a treia oara Constitutia: s-a amestecat in treburile politice ale USL, recte participare la un meeting anti-Basescu! Oare nu-i destul ca sa fie destituit? Razz
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Lun 16 Iul 2012, 18:39

wolf a scris:Diana, imi permit sa citez o discutie de pe un site ce nu are nici o legatura cu politica, e doar o discutie la bere.
Daca doriti istorisiri despre acutala doamna Antonescu fosta Valean,sau despre cum se cumpara un combinat odata si se vinde de 3 ori sau alte episoade despre politica calaraseana si nu numai din ultimii 12 ani..va stau la dispozitie cu relatari foarte interesante si pline de invataturi despre cum se manipuleaza poporul cu televizorul.Inchideti televizorul,folositit doar propriuile trairi atunci cand faceti o alegere (un vot) .Vreti informatii,intrati pe agentiile de stiri unde informatiia nu e "explicata" de moderatori,nu mai puneti botul ca ce vi se da pe T.V ca o sa ajungeti la un momendat sa credeti ca sunteti miliardari in euro si nu intelegeti de ce traiti la etajul 4 ,fara aer conditionat,la 39 grade ,cu parintii..
Inca ceva, in nici o saptamina de interimat prezidential, Crin Antonescu incalaca pentru a treia oara Constitutia: s-a amestecat in treburile politice ale USL, recte participare la un meeting anti-Basescu! Oare nu-i destul ca sa fie destituit? Razz

Pai nu inteleg si ce daca a fost in orasul meu,suuoer discurs impecabil:aplauze:

Pai ce base n-a fost la cluj cu pedelistii lui si a mai folosit si flacara olimpica,cit de cult e Sad
Diana

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Lun 16 Iul 2012, 18:48

wolf a scris:Diana, imi permit sa citez o discutie de pe un site ce nu are nici o legatura cu politica, e doar o discutie la bere.
Diana

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Lun 16 Iul 2012, 19:28

Pai nu inteleg si ce daca a fost in orasul meu,suuoer discurs impecabil:aplauze:

Pai ce base n-a fost la cluj cu pedelistii lui si a mai folosit si flacara olimpica,cit de cult e
Diana, imi parea rau de tine, dar tu chiar nu intelegi ce se intimpla! Ca sfat, prietenesc, incearca sa nu te mai uiti la Antena 3, pina nu e prea tirziu.
Diferenta intre Base, care isi face campanie si Antonescu, care nu face nici o campanie, e ca primul, adica Base are dreptul, conform legii si Constitutiei, sa faca asta, pe cind Antonescu, tot conform legilor si Constitutiei nu are dreptul sa faca asa ceva! Intelegi diferenta, ori nu mai e nici o speranta?
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Lun 16 Iul 2012, 19:31

[quote="wolf"]
ori nu mai e nici o speranta?

Nu mai e draga lup,eu il iubesc pe Crin,e frumos si destept si devreme acasa floare1

Hai ca esti dragut o scufita ceva,lazaroiu ce draq face??? floare2
Diana

Sus In jos

Mesaj Scris de FRANZ la data de Lun 16 Iul 2012, 19:43

wolf a scris:Inca ceva, in nici o saptamina de interimat prezidential, Crin Antonescu incalaca pentru a treia oara Constitutia: s-a amestecat in treburile politice ale USL, recte participare la un meeting anti-Basescu! Oare nu-i destul ca sa fie destituit? Razz
Lupule, ma superi !
De cand e presedinte, Traienel cel basescel de cate ori a fost la sedintele celor de la PDL in Aleea Modrogan ? Sa-ti spun eu ?
FRANZ

Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 56
Localizare : pe carari de munte

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Lun 16 Iul 2012, 20:08

FRANZ a scris:
wolf a scris:Inca ceva, in nici o saptamina de interimat prezidential, Crin Antonescu incalaca pentru a treia oara Constitutia: s-a amestecat in treburile politice ale USL, recte participare la un meeting anti-Basescu! Oare nu-i destul ca sa fie destituit? Razz
Lupule, ma superi !
De cand e presedinte, Traienel cel basescel de cate ori a fost la sedintele celor de la PDL in Aleea Modrogan ? Sa-ti spun eu ?

Lasa Franz sa se bucure si ei pe ultima suta ,pe mine ma amuza ras lol!
Diana

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Lun 16 Iul 2012, 20:11

CE NEAIMTITI AU INSTALAT TEHNICA STS LA SEDIUL LUI DE CAMPANIE ,NESIMTITII DRACULUI CA M-AM ENERVAT LUAIA-R DERACU DE BASISTI!!!!!!!!!
lUPULE CE MAI ZIC???? e corext???
Diana

Sus In jos

Mesaj Scris de ABBA la data de Mar 17 Iul 2012, 16:15

Fratilor, suntem in pragul unui razboi civil! Twisted Evil

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Mar 17 Iul 2012, 16:34

Diana, nu ti-am mai spus sa nu te mai uiti la Antena 3!!!!? Numai ura si dezbinare izvoraste din cloaca aia!
Ia uite ce zic altii:
Colonelul Adrian Fulea, purtător de cuvânt al STS, ne-a declarat că, „singurele mijloace de comunicaţii ale Serviciului de Telecomunicaţii Speciale sunt instalate legal acolo unde îşi desfăşoară preşedintele suspendat activitatea. Sistemele de comunicaţii instalate de STS sunt cele prevăzute în documentele legale, potrivit statutului pe care îl are acum preşedintele suspendat”.
Asa ca las-o mai usor cu blestemele, ca nu stii cum si cind se intorc...
Cred ca trebuie sa explic ceva. Nu sunt pro-Basescu si nici pedelist, asa cum ma acuza unii. Am cap pe uneri nu numai ca sa nu-mi ploua in git. Si mie, ca si voua, guvernul Boc mi-a impozitat pensia si m-a dat afara din servici. Si pe mine ma afecteaza scumpirile de tot felul, la fel ca si pe voi. Dar stiu, si ar trebui sa stiti si voi, ca nu guvernul Boc, cu atit mai mult Basescu in persoana, a impus aceste masuri de austeritate ci komisarii europeni si cei ai FMI, asa cum le-a impus-o si Greciei, Spaniei sau Italiei.(nu lasti, stiu ce trimbiteaza antenutele). Nu Boc sau Basescu au cerut inchiderea spitalelor, de exemplu, ci komisarii. Aceste masuri, sau altele, la fel de nasoale pentru noi, trebuiau luate oricum, indiferent ca era PDL-ul, PSD-ul sau PNL-ul la putere. E asa de greu de inteles? Normal, era mai usor in opozitie, era mai usor sa parasesti sala cind se vota o masura antisociala, ca apoi sa strigi: Boc si Basescu duc tara pe ripa, taie salariile si pensiile, ne baga foamea in git! Nu domnilor, tara de ripa a dus-o opozitia prin actiunile ei lase! Intreb, si vreau si raspuns: unde era opozitia cind s-au supus la vot aceste legi? Nu ma luati cu numaratoarea din doi in doi, daca opozitia era in sala, nu se intimpla asa ceva! De aceea au parasit sala, pentru ca acea lege, si altele, sa treaca, dar fara ca ei sa-si "murdareasca" miinile! Cum au reusit sa adune acum voturi pentru demiterea guvernului Ungureanu, cum de nu au putut sa o faca si cind s-au votat masurile de austeritate? Pentru ca nu s-a voit! (in paranteza fie spus, nici acum nu s-a vrut asta, dar unii, si nu ma refer la PDL, le-au facut surpriza sa-i aduca la guvernare!).
Diana, tu crezi ca daca o sa fie demis Basescu, o vei duce mai bine? O sa-ti creasca saariul sau pensia? (Da, salariu a crescut cu ...8%, adica sub rata inflatie! Dar fraierii se bucra ca le-a crescut salariul, dar nu pun mina pe un creion sa faca niste socoteli! Nu observa ca dupa marirea salariului au, defapt, mai putini bani in portofel decit inainte.) Nu Diana, nu o sa o duci mai bine, nici tu, nici eu si nici oricare dintre amarastenii care ne uitam sau nu la Antena 3! Esti constienta de asta? Daca nu, imi pare rau. Da, stiu si motivatia: PDL a lasat o mostenire dezastruoasa! Motivatie veche, infama si mincinoasa, folosita si cu zel de comunisti (dezastruoasa mostenire burgezo-mosiereasca, va aduceti aminte?), preluata acum, cu sirg, de noile partide. FSN a mostenit fiarele vechi de la Ceusescu, Constantinescu a mostenit dezatrul economic lasat de Iliescu, Iliescu a mostenit paragina de dupa guvernul CDR, Basescu l-a mostenit pe Iliescu, Antonescu pe Basescu, urmatorul presdinte, pe Antonescu si asa mai departe. Buna scuza si tine la prostime! Dar nici una dintre guvernari nu spune ca tara a ajuns de ripa prin favorizarea clientelei politice, adica aia care a "sponsorizat" alegerile, indiferent cine le-a cistigat: FSN, PDSR, CDR, D.A., PNL, PSD, USL si ce o mai fi! Diana, e normal ca PDL sa dea contracte grase clientelei sale politice, exact cum si PSD si PNL a facut la fel, cind au fost ei la putere. Am mai intrebat, crezi ca Tariceanu ar fi cumparat borduri de la Videanu??? Sau ca Basescu ar fi dat constructia soselelor de centura lui Ponta??? Nu, Diana, nu! Si-ar fi servit, si au servit, fiecare clientela politica care i-a adus la guvernare.
Nu ma intereseaza daca Basescu pica sau nu! Ma intereseaza, si ma doare, ca cel ce-l va inlocui, daca pica, este exact la fel de mincios ca si Basescu! Mi-e fix perpendicular ce se intimpla pe 29, dar ma doare ca schimbam un hot cu un altul, mai flamind si mai rapace, dupa patru ani de stat pe tusa! Si unii se bucura pentru asta! Mi-e idiferent ce se intimpla la referendum, dar ma doare ca se intimpla prin manipularea prostimii! Ma lasa rece rezultatul pentru ca stiu ca mie, si tie, si voua, o sa ne fie la fel de greu! La fel am spus si in '96
si am fost facut comunist nostalgic, fesenist incapabil sa inteleg schimbarea. Si schimbarea s-a produs, iar in 2000, spasiti, mi-au dat dreptate.
...eu il iubesc pe Crin,e frumos si destept si devreme acasa
Diana, daca astea sunt criteriile tale pentru alegerea unui presedinte, ma inclin, nu mai am nimic de zis! Ba nu, eventual sa ma alegi pe mine, ca-s si mai frumos si mai destept decit Antonescu, nu am chiulit in viata mea, nici de la scoala, nici de la munca, cit despre devreme acasa...zau daca-mi place sa umblu creanga! Ce zici, ma alegi?
Lupule, ma superi !
Franz, nu vreau sa te supar, dar zau daca intelegi! Stiu cite vizite a facut Basescu in Aleea Modrogan, si chiar nu ma intereseaza. Cu sau fara aprobarea mea, el tot le facea. (pot sa te intreb cite vizite a facut Geoana la SOV sau Ponta la Grivco? Hai ca glumeam!). Franz, daca tu dai azi un slariat afara din firma (ipotetic, daca nu ai firma) ca a venit beat la serviciu iar miine vii la rindul tau crita la birou, cum crezi ca se uita subalternii la tine? Cam ce crezi ca gindesc ei? E, vezi tu, in acest caz, putin intereasa ce a facut Basescu, interseaza ce face Antonescu! Cind destitui un presedinte pentru ca a mintit si a incalcat grav Constitutia, apai tu, cel care i-ai luat locul, trebuie sa te porti exemplar, in litera si spiritul legii. Ori, in nici o saptamina de la numire, Antonescu incalca Constitutia de trei ori si minte de ingheata apele!!!! Ori asta e o dovada de nesimtire fara margini! Iti mai aduci aminte cit a fost de hulit Vacaroiu? Ei bine, Vacaroiu a fost un presedinte interimar ce nu si-a depasit atributiunile, nu s-a facut de cacao, nu a facut jocul colegilor de partid, precum Antonescu!
Lasa Franz sa se bucure si ei pe ultima suta ,pe mine ma amuza
Diana, inca o data, nu uita, cine ride la urma ride mai bine!
Inca ceva. Intii fac apel la Caragiale (sa traiasca, acolo und e si ne priveste!). Iti duci aminte la ce umilinta l-a pus Zoitica pe Catavencu (O scrisoare pierduta)? La pus sa scrie, cu propria mina, numele catindatului pe care trebuia sa-l voteze cetateanul turmentat (ehe, citi cetateni turmentati nu sunt in tara asta! Voiculescu sa traiasca!). Ei bine, acceasi umilinta a trebuit sa o suporte Crin Antonescu. Ca si Cataventu, pe mina lui! Dupa ce zile intregi a vorbit, si el si Ponta, de dezinformarea UE de catre pedelisti, dupa ce Ponta s-a dus, cu jalba in bat, ca sa capete indurare de la Inalta Poarta, ei bine, cei de la UE, ce nu pot fi dusi asa usor cu presul percum privitorii la antenute, nu numai ca nu le-au dat dreptate, dar le-au dat si cu nuielusa la poponet, obligindu-l pe Ponta sa dea socoteala la 11 puncte (daca retin bine) privind deraparile lui si ale guvernului sau de la legile in vigoare. Dupa ce Antonescu minte ca UE nu ne-a cerut nimic, dupa ce Ponta il contrazice in aceeasi zi, spunind ca a raspuns la cele 11 puncte, iata-l umilit de propria lor nesabuinta, cum citeste o declaratie de presa, in care spune ca referndumul va fi validat dupa legea veche, nu dupa ordonanta lor de urgenta, ca CC i se vor reatribui toate indatoririle, ca va fi numit un nou avocat al poporului, ca nu vor fi interventii in numiri la CSJ ca vor respecta Constitutia si legile tarii(Trebuie sa te oblige UE sa respecti legile propriei tari, tara pe care o conduci???). Crasa umilinta dupa ce, cu citeva zile inainte, declara si sustinea sus si tare, exact contrariul.
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Mar 17 Iul 2012, 16:35

Fratilor, suntem in pragul unui razboi civil!
Abba, tu suguiesti, ori te-ai uitat la Antena 3! Razz
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Mar 17 Iul 2012, 17:29

Cum spuneam mai sus, citindu-i pe Antonescu si Ponta, faptul ca Romania are de suferit de pe urma faptelor lor, este doar o defaimare politica, pusa la cale de PDL si Basescu in persoana:
http://ro.stiri.yahoo.com/rom%C3%A2nia--taxat%C4%83-drastic-%C3%AEn-raportul-pe-justi%C8%9Bie-pentru-recentele-derapaje.html
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de ABBA la data de Mar 17 Iul 2012, 17:45

Nu m-am uitat la A3 , ci la Basescu si l-am auzit cand a zis ca nu stie daca se mai duce la Iasi, de teama sa nu se lase cu violente stradale intre sustinatorii celor doua tabere.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de s h a d o w la data de Mar 17 Iul 2012, 17:47

Flagela-i-aş aşa cum îşi flagela copiii vecinul meu, martorul lui Iehova.
s h a d o w

Data de inscriere : 25/05/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum